Site Logotype
Ochrona skóry

FACE JUICE

Pielęgnacja tkanek odżywianiem ma głęboki sens. A warzywa i owoce są najlepszymi przyjaciółmi w zakresie dbania o zdrowie i urodę, tak jak sen, ruch i oczywiście masaż twarzy!
Dziś przypominamy Wam o niezwykłych właściwościach selera naciowego, w naszej ulubionej postaci, wyciskanego soku. Jeśli jeszcze nie jesteś JUICEREM, to najwyższy czas, aby zacząć!

Świeże soki są skoncentrowanym źródłem witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych dodających energii na cały dzień! Seler naciowy ma niezwykły wpływ na zdrowie, ale co dla nas najważniejsze wypijany regularnie poprawia kondycję skóry, dodaje energii i rozjaśnia umysł! Wspaniale! Seler naciowy jest rośliną alkalizującą, a zatem idealnie tonizuje organizm niwelując podpuchnięcia. Jest bogaty w witaminy B, K, C, kwas foliowy, minerały takie jak potas, magnez, molibden, miedź i uwaga, antyoksydanty, czyli nasi sprzymierzeńcy spowalniający upływający czas..seler naciowy jest bogaty w kwercetynę, kemferol, apigeninę czy luteolinę.

Apigenina ma zdolność, która w fazie końcowej dostarcza tkankom więcej składników odżywczych oraz tlenu, co jest niezwykle ważne dla skóry, stawów czy mózgu! Wyciskamy soki w wyciskarce wolnoobrotowej, ale nie zniechęcajcie się, jeżeli macie inną! Sok wypijamy rano, najlepiej przed kawą, bo ta, może okazać się zbędną! CHEERS!!!!

Share

Leave a Reply