Site Logotype

DBAMY O TWOJE PIĘKNO

Codziennie.

Z dala od zgiełku, w willi na warszawskim Mokotowie możesz pozwolić sobie na pełne odprężenie. Kto nas zna, wie, czego się spodziewać. Nie jesteśmy typowym salonem – możesz u nas odpocząć na tarasie, poznać partnera do biznesu. Całość podlewamy serdeczną, niezobowiązującą atmosferą i pozytywną energią.

NASZ ZESPÓŁ

Team Member
Magdalena Gabryś
Terapeutka

Jestem miłośniczką podróży, które są dla mnie ogromną inspiracją. Z każdej wyprawy wracam z większą wiedzą, świeżymi pomysłami i narzędziami do pracy. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie terapii manualnych zdobywałam i wciąż zdobywam od wybitnych specjalistów z zagranicy oraz z Polski. Pozwoliło mi to stworzyć autorskie masaże twarzy, którymi dziś chętnie dzielę się z innymi w gabinecie, ale też podczas szkoleń indywidualnych. Ukończyłam szkołę filmową, muzyczną, ale wciąż pozostaję w procesie – odkrywania, poznawania, uczenia się. Dbam o to, aby moja wiedza była aktualna. Obecnie studiuję psychologię i cieszę się, że mogę wykorzystywać ją również do tego, aby zapewniać optymalną strefę komfortu podczas terapii manualnych twarzy. W moim autorskim projekcie Face Face Baby specjalizuję się w ogólnej regeneracji organizmu, odmładzaniu twarzy czy terapii bruksizmu. Prywatnie uwielbiam spacery z psem, sport – szczególnie tenis, śpiewanie i grę na pianinie, zdrową kuchnię oraz nauki o mózgu!

Team Member
Małgorzata Sosińska
Terapeutka

Zaczynała w salonie Chelsea Nails Studio w Londynie gdzie nauczyła się najważniejszych zasad prowadzenia biznesu - budowania relacji, ekskluzywności i indywidualnego podejścia do klienta. 

Kiedy wróciła do Polski i skończyła studia socjologiczne - przez jakiś czas pracowała w korporacji, gdzie upewniła się, że w biurze nie zrealizuje swoich marzeń zawodowych. 

W 2010 wspólnie ze Strachotą otworzyła salon na Białym Kamieniu a kilka lat później rozwinęły swój biznes na ukochanym Starym Mokotowie. 

Na co dzień jest wulkanem energii, którego pokłady mogą przenosić góry. Z entuzjazmem buduje wspaniałe i długotrwałe relacje z ludźmi. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i skierowana na dobro drugiego człowieka, w salonie tworzy niepowtarzalną i wyjątkową przestrzeń, w której każdy jest i zawsze będzie mile widziany.
Obecnie szkoli się z terapii manualnej twarzy oraz problemów z bruksizmem.

Team Member
Małgorzata Strachota
Terapeutka

Dziś jakby miała powiedzieć kim jest to zdecydowanie powiedziałaby “Terapeuta twarzy”.

Praca z kobietami, ich ciałem, twarzą, to całe jej życie. Kompleksową pielęgnacją zajmuje się od ponad dwudziestu lat, z czego od 15 pod własnym (i Sosny) nazwiskiem. Ukończyła wiele kursów w zakresie pielęgnacji, masażu i depilacji. Aktualnie skupiona na rozwoju w zakresie terapii manualnej, zarówno na jej walorach odmładzających jak i holistycznym podejściu do leczenia schorzeń typu bruksizm czy napięć wywołanych stresem.

Jest mamą wspaniałej nastolatki. W wolnych chwilach dba o aktywność fizyczną.

Team Member
Klaudia Weickert
Terapeutka

Ciało i jego prawidłowe funkcjonowanie to moja pasja. Jestem ukierunkowana na pomoc drugiemu człowiekowi, dlatego od 22 lat zajmuję się fizjoterapią w renomowanych klinikach w Monachium. Obecnie jestem związana z kliniką plastyczną, którą odwiedzają klienci z całego świata. Specjalizuję się w manualnej terapii Baby Face Lifting (Face Face Baby), Body Shaping i drenażu brazylijskim (elitarna metoda Renaty France). Uwielbiam też aktywnie działać, dlatego od lat pracuję organizacyjne w klubie sportowym Bayern Monachium!
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 18-letniej córki. Kocham podróże, spotkania z przyjaciółmi i oczywiście sport, a w szczególności fitness, narty i tenis! Do zobaczenia w moim gabinecie w Monachium!
Telefon: 0160 - 6572466

 

Nasza filozofia

Kochamy to co robimy

Nasza praca to nasza pasja, a nasz salon to miejsce, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo. Stale rozwijamy własne kompetencje.

Spersonalizowane podejście

Co prawda mamy ofertę, ale stawiamy na spersonalizowane zabiegi. Na pierwszej wizycie ustalamy plan działania. Każdy ma inne potrzeby.

Profesjonalne produkty

Używamy produktów najwyższej jakości.

Face Therapy Balm g3

Odkryj Luksusową Pielęgnację z

Face Therapy Balm

Balsam, który odżywia, nawilża i regeneruje skórę. Doświadcz luksusu pielęgnacji.