Site Logotype

Baby Face Lifting

Course Price: 3500 zł

Jeżeli jesteś zainteresowana poszerzeniem zakresu swoich usług w gabinecie beauty, to nasz masaż jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z masażem, gwarantujemy Ci nabycie unikalnych, wyjątkowych umiejętności, które sprawią, że klientki pokochają Cię już od pierwszej terapii. Stworzyłyśmy coś naprawdę unikalnego, masaż, który głęboko regeneruje i relaksuje oraz przynosi efekt odmłodzenia twarzy już po pierwszej terapii.

BABY FACE LIFTING to manualna terapia twarzy, głowy, szyi i dekoltu z wyjątkową metodą pracy wewnątrz jamy ustnej. Dzięki wiedzy oraz umiejętnościom, które zdobędziesz na naszym kursie staniesz się genialna w swojej pracy. Gwarantujemy Ci, że po naszym kursie Twój gabinet wzbogaci się o wyjątkową usługę. Wszystkie techniki, które poznasz na kursie możesz łączyć lub rozdzielać, tworząc własne kompozycje dostosowane do indywidualnego klienta.

BABY FACE LIFTING to metoda biologicznego odmładzania twarzy, stworzona na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy z wymagającymi klientami, powstała na podstawie połączenia najskuteczniejszych elementów pracy na głębokich tkankach twarzy, które zgłębiałyśmy u pasjonatów masażu ze Wschodu, Izraela, Polski, Japonii, Francji, USA i Indii, ale także naszych  indywidualnych rozwiązań. Każde doświadczenie pracy z nauczycielami masażu pozwoliło nam spojrzeć na naszą pracę bardziej holistycznie, pracować głębiej i pewniej. Z czasem połączyłyśmy poznane techniki by płynnie grać nimi na tkankach, tworząc ciekawą kompozycję przynoszącą wspaniałe efekty manualnej pracy z tkankami twarzy. Naszą myślą przewodnią jest holistyczne podejście do terapii, wykorzystanie wielu technik kompleksowo, celem otrzymania optymalnego efektu regeneracji organizmu oraz wizualnego.

Głównym i oczekiwanym efektem jest samoregulacja organizmu. Doskonałe samopoczucie klienta na poziomie Psyche oraz Somy. Widoczne odmłodzenie tkanek twarzy, szyi, dekoltu. Wyraźna poprawa owalu twarzy. Zdrowy wygląd skóry. Terapia odmładzająco-korygująca przynosi długotrwałe efekty wizualne. Celem masażu jest zniwelowanie napięć mięśniowych, udrożnienie dróg przepływu płynu
limfatycznego, zmniejszenie obrzęków spowodowanych zastojem limfy, wyciszenie układu nerwowego poprzez manipulację, progresja mikrokrążenia i dotlenienia komórkowego, stymulacja skóry do produkcji kolagenu oraz elastyny, uwolnienie pamięci emocjonalnej z mięśni, głęboki relaks, ogólne odmłodzenie organizmu.

Stosowane techniki pracy
Technika mięśniowo-powięziowa
Jest to technika, dzięki której rozpracowujemy napięcia oraz zrosty tkankowe inaczej mówiąc ograniczenia tkankowe. Poprzez rozmiękczanie tkanek docieramy aż do okostnej w której zostają zainicjowane procesy naprawcze.

Osteopatia estetyczna twarzy
Korzystamy z podstawowych technik usprawniających mobilność układu kostno-mięśniowego.

Mioplastyka w duecie z bańką chińską
Intensywny masaż tkanek głębokich. Rzeźbienie, lifting owalu twarzy. Wyjątkowa sekwencja ruchów masażowych, dająca piękny, liftingujący efekt pracy na tkankach.

Interplastyka
Terapia mięśni wewnątrz jamy ustnej. Jest najbardziej intensywną i głęboką metodą oddziaływania na tkanki głębokie środkowej oraz dolnej części twarzy. Celem metody jest zbalansowanie napięcia najgłębiej położonych struktur mięśniowych. Rozpracowanie zrostów tkankowych oraz poszerzenie przestrzeni jamy ustnej, dążenie do jej wyjściowej formy. Uzyskanie lekkości oraz przywrócenie owalu twarzy. Drenaż tkankowy. Dodatkowo na kursie nauczysz się jak pracować na twarzy bańką, kamieniami GUA SHA oraz jak stosować taping twarzy. Dodatkowe elementy posłużą Ci jako finisz masażu. Nauczysz się nimi żonglować i wybierać te, które będą odpowiednie dla Twojego klienta.

Kurs możesz odbyć indywidualnie lub w małej grupie 4 osób, co pozwoli Ci przyswoić całą wiedzę, którą mamy do przekazania, a także praktykować tak długo, aż będziesz pewna swoich umiejętności. Zapewniamy modelki z różnymi typami twarzy. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, materiały dydaktyczne oraz ogrom wiedzy teoretycznej i przede wszystkim praktycznej. Zdajemy sobie sprawę, że na kursach z dużą ilością osób nie zawsze otrzymujemy to, czego oczekujemy. Obiecujemy Ci, że wyjedziesz od nas zachwycona i gotowa do pracy. Jeżeli po kursie pozostaną w Tobie jakiekolwiek wątpliwości jesteśmy
dostępne dla Ciebie zawsze, kiedy będziesz tego potrzebowała. Zapewniamy stały kontakt oraz konsultacje w umówionych wspólnie terminach. Zawsze pierwsza dowiesz się o nowych kursach oraz warsztatach!

Nasz kurs to trzy dni intensywnej pracy. Stawiamy głównie na praktykę choć i dla teorii pozostawiłyśmy sporo miejsca, ponieważ przyda Ci się bardzo do rozmowy z klientem oraz w wyjaśnianiu stosowanych technik. Klienci są różni i każdy z nich ma prawo do wiedzy o tym, co będzie się działo w trakcie terapii. Nasza wiedza w pigułce pozwoli Ci rzetelnie odpowiadać na pytania klientów.

Co otrzymasz?

  • Wyjątkową pozycję w swoim menu gabinetowym, którą możesz praktykować od pierwszych dni po kursie!
  • Unikalną wiedzę praktyczną i teoretyczną!
  • Materiały dydaktyczne
  • Dyplom – Massage Therapist and Health Educator
  • Stały kontakt z nami
  • Nasz kurs to pełne trzy dni praktyki!
  • Lunch, napoje oraz zdrowe przekąski w cenie kursu.
Course icon
Gotowy do startu?

Proszę zostawić zapytanie, a nasz menedżer wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Wyślij Zapytanie

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.